Pon. – piąt. 10 – 20, Sob. 9 – 17 534 243 404

O nas

Nasze zaangażowanie

“W Pearl czas płynie tylko dla Ciebie. Zespół najwyższej klasy specjalistów każdego dnia dba o piękny, młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę”

Galeria zabiegów

Nasza filozofia

Fundamentem filozofii naszego Instytutu jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej satysfakcji z pobytu w naszym Instytucie. W szczególności najważniejsze jest dla nas nie tylko skupianie się na technice, ale również uważne słuchanie naszych klientów w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Ponad to celem naszej pracy jest przeobrażenie zabiegu kosmetycznego w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie, doskonalące nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły.

Najlepsza jakość

Personel naszego Instytutu tworzą osoby, dla których wykonywany zawód jest nie tylko pracą, ale także pasją i powołaniem.
Nasza wykwalifikowana kadra, swoją wiedzę ugruntowała wieloletnią praktyką, dzięki czemu wykonuje swoją pracę z przyjemnością i zamiłowaniem. Są to osoby cechujące się wysoką kulturą osobistą, zawsze indywidualnie podchodzące do klientów. Tylko dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu potrafią doradzić i wskazać możliwości przeprowadzenia terapii skojarzonej, jak również wnikliwie przeanalizować przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów kosmetycznych.